Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Grieķija - Korfu sala

02.05.2019 - 06.06.2019 Cena no 245EUR

Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%

Grieķija Korfu sala – atpūta uz šīs brīnišķīgās grieķu salas ar ideālu, maigu klimatu, ir īpaši komfortabla. Saules maigie stari, piekrastes viļņu šalkas, kupli zaļumi (Korfu s. – viena no zaļākajām Grieķijas salām), vietējo iedzīvotāju viesmīlība – tas viss padara tūres uz Korfu par īpaši populārām tūristu vidū no daudzajām valstīm. Tas ir mūsdienīgs Eiropas nozīmes kūrorts, ar attīstītu infrastruktūru un augstu apkalpošanas līmeni.

Tiešo lidojumu grafiks 2019. gada vasaras sezonai:
Maijs
Jūnijs
02;09;16;23;30;
06;

Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Korfu - Rīga,
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;

- apmešanās izvēlētajā viesnīcā 7, 10 vai 11 naktis ar izvēlēto ēdināšanas tipu,
- krieviski runājošs tūroperatora pārstāvis viesnīcās,
- garantija pret neizbraukšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- eskursijas;
- personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:

2018.gada Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%

Vasaras ceļojumu akcija 01.10.-31.12.2018.

• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 69.00 EUR/pers. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Pludmales Grieķija. Korfu, atpūtas uz Kerkiras (gr.) salas – īsta paradīze mīļotājiem pagozēties zem maigajiem grieķu saulesstariem, kuri var apvienot savu atrašanos uz salas ar diezgan aizraujošajām zemūdens medībām, zemūdens niršanu, jūras pastaigām ar jahtām.
Korfu pludmales, tās gleznainās ainavas, ne reizi vien iedvesmoja diženos radītājus uz savu gleznu un poēmu radīšanu.

Vispazīstamākās Kerkiras pludmales:
Almiros (35 km no pilsētas, pazīstama ar siltiem, ne visai dziļajiem ūdeņiem, ideāla atpūtai ar bērniem),
Germones (mītu un leģendu pludmale, izvietota pie tāda paša nosaukuma ciema. Līdzīga ērtajai ligzdai, pludmale ir aplenkta ar krāšņiem zaļumiem, kalnu nogāzēm, sniedzošām miera un izolācijas sajūtu no pārējās pasaules).
Svētā Stefana pludmale (viena no skaistākajām uz salas, 35 km attālumā no pilsētas).
Svētā Georgija pludmale (neaizmirstami skati uz apkārtni, izvietota pie ciemiem Paleokastritsa un Arilla).
Svētā Gordiosa pludmale (viena no populārākajām piekrastēm, nosaukta par godu šeit esošajai Svētā Gordiosa baznīcai).
Slavenais CanalD’Amour (uz piekrastes starp pilsētām Roda un Sidari ir ne tikai pasakainas formas klintis un labirints no līcīšiem, bet arī unikāls lūzums klintī, Canal D’Amour caurteka. Leģenda vēsta, ka iemīlējušies, izpeldējuši tai cauri, vienmēr būs kopā).


Dažas no iespējamajām ekskursijām:

Grieķu vakars

Šeit jūs sapratīsiet un sajutīsiet, kā uzņem viesus Helladā, kļūsiet par jautrības dalībnieku, un jūsu labais noskaņojums un spilgtie iespaidi kļūs par labāko dāvanu vakara organizatoriem – omulīgās tavernas saimniekiem, kur jūs baudīsiet atpūtu visu vakaru.

Jums uzstāsies dejotāji, kas ne tikai iepazīstinās ar dažādu veidu Grieķijas dejām, bet arī iemācīs tās dejot visus, kas vēlēsies!

Gardēži pelnīti augsti novērtēs grieķu tradicionālo virtuvi ar tās gardumiem un neparasti garšīgo vīnu, kas pagatavots no vīnogām, kas augušas saulainajā Halkidikes pussalā. Jums ir garantēts vienreizējs noskaņojums un grieķu viesmīlības sirsnīgā atmosfēra, bet melodiskās buzuki skaņas (nacionālais mūzikas instruments) gremdēs jūs harmonijas un atpūtas atmosfērā!


JEEP SAFARI

Aktīvās atpūtas piekritējiem mēs piedāvājam veikt aizraujošu ceļojumu ar džipiem, braucot pa Korfu salas slepenajiem nostūrīšiem.

Jūs gaida neskarti skujkoku meži, no svešām acīm slēpti līči, gleznaini grunta ceļi, nelielas baznīciņas, un galvenais, – iespēja saskarties ar pussalas iedzīvotāju patieso sadzīvi un tradīcijām. Dienas laikā jūs pacelsieties uz visaugstākajām virsotnēm, ieturēsiet pusdienas piekrastes tavernā (par saviem līdzekļiem), nopeldēsieties Egejas jūrā, kā arī apmeklēsiet Halkidikes pussalas arheoloģiskās zonas.

Jūsu safari notiksies komfortablā astoņu vietu Jeep Land Rover markas automašīnā, kurus vada augstākās klases autovadītāji. Autovadītāja tiesību un drosmīgas kompānijas esamības gadījumā jūs paši varat apsēsties pie četrvietīgā džipa stūres un sajust sevi par īstu safari dalībnieku. Brauciens notiek gida (vietējā grieķa) un krievvalodīgā kompānijas pārstāvja pavadībā.


Zemūdens niršana

Īstiem jūras skaistuma cienītājiem piedāvājam iegrimt jaunajā, zemūdens valstības apbrīnojamajā pasaulē.

Jūs neapšaubāmi lieliski un ar baudu pavadīsiet laiku. Jūs izdarīsiet savu pirmo ieelpu zem ūdens un sajutīsiet bezsvara stāvokli. Zemūdens pasaules apbrīnojamās un košās krāsas priecēs jūsu acis, bet par jūsu drošību rūpēsies profesionāls instruktors (PADI), kas atradīsies blakus.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
E-pasts: info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri