Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Grieķija - Rodas sala

11.05.2019 - 12.10.2019 Cena no 275EUR

2019.gada vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijaRodas sala, kura kādreiz bija svarīgs Grieķijas saimnieciskais un kultūrvēsturiskais centrs, atrodas netālu no Turcijas krastiem. To apskalo Egejas jūra un Vidusjūra. Rodas sala ir trešā lielākā no Grieķijas salām (pēc Krētas un Evijas) – tās platība sastāda 1400 kv. km, garums – 78 km. Tūristus šeit piesaista patīkamais klimats, atpūtas iespēju daudzveidība un burvīgas pludmales. Vasaras Rodas salā vienmēr ir siltas, bet ziemās klimats ir maigs. Gadā šeit ir ne mazāk kā 300 saulainu dienu, tāpēc sala pārklāta ar krāšņu zaļojošu segu – milzums dažādu savvaļas ziedu, neskaitāmas peoniju sugas, ap 50 dažādu orhideju, īrisi, lilijas...

Salā, kura ir slavena ar savu vēsturi, ideāli apvienojas dažādas kultūras: antīkās pasaules, Viduslaiku un mūsdienu. Rodas salu centušies iekarot cittautieši romieši, bizantieši, krustneši, turki. Atpūta šeit, kā arī Grieķijā kopumā, ir cieši saistīta ar vēstures apzināšanu.
Antīkajos laikos Rodas sala kļuva slavena ar milzīgo Heliosa statuju, kuru nosauca par Rodas Kolosu. Varenā Heliosa statuja - ar spīdošu vainagu galvā - bija 36 m augsta un tika celta 12 gadus. Ziņas par šo grandiozo, saulē mirdzošo bronzas skulptūru izplatījās dažādās valstīs, savukārt pašu mākslas darbu varēja saskatīt jau no liela attāluma. Neskatoties uz to, ka statujas mūžs izrādījās tikai 56 gadus ilgs un 223. g. pirms mūsu ēras to sagrāva spēcīga zemestrīce, statuja paspēja iekarot slavu kā viens no septiņiem pasaules brīnumiem. Sākotnēji salas iedzīvotāji statuju gribēja atjaunot, bet pēc tam no šīs ieceres atteicās, nolemjot, ka, iespējams, dievam Heliosam tā nav patikusi un tāpēc viņš to nopostījis.Lidojumu grafiks 2019. gada vasaras sezonai:Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris


11;18;25;
01;08;15;22;29;
06;13;20;27;
03;10;17;24;31;
07;14;21;28;
05;12;


Cenā ietilpst:

- lidojums maršrutā Rīga - Roda - Rīga,

- pasažieru nodeva,

-sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā- nogādāšana no viesnīcas uz lidostu,

- izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca.


Cenā neietilpst:

- ekskursiju programma,

- papildus izdevumi (dzeramnaudas, medicīniskā apdrošināšana, dzērieni utt.)

Apmaksas noteikumi:

2019.gada vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcija ar atlaidi līdz 50%
Vasaras sezonas ceļojumu akcija no 04.09.-31.12.2018.
* Pirmā iemaksa tikai 69 EUR/pers
* Zemākās cenas garantija
* Zelta elastīgais ceļojums - dāvanā - iespēja mainīt ceļojumu
Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 dienas (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.
*Samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
*Atlaides nesummējas.
*Piedāvājumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju.
Tālr.67279629
info@naos.lvPieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri