Atpūtas ceļojumi

Čarterreisi

Ēģipte - Hurgada

25.10.2018 - 29.04.2019 Cena no 319EURIzbaudi maģisko Sarkanās jūras skaistumu!

Kopš senseniem laikiem, vēl pirms Kristus dzimšanas, Ēģipte ir vilinājusi ceļotājus ar tās piramīdām, Sfinksu, seno Luksoru un Nīlu. Ne tikai faraonu mantojums piesaista Ēģiptes apmeklētājus, tie ir arī grieķu, romiešu vēstures pieminekļi, agrīnās kristietības baznīcas un klosteri, vairāku islāma dinastiju valdīšanas laikā uzkrātās mākslas un arhitektūras vērtības.

Lidojumu saraksts 2018/2019.gadam:

Rīga - Hurgada - Rīga

Oktobris
Novembris
Decembris
Janvāris
Februāris Marts
Aprīlis
20;22;24;27;29;31;
03;05;07;10;12;
14;17;19;21;24;26;28;
01;03;05;08;10;12;
15;17;19;22;24;26;29;31;
02;05;09;12;16;
19;23;26;30;
02;06;09;13;
16;18;20;23;25;27;
02;04;06;09;11;
13;16;18;20;23;25;27;30;
01;03;06;08;10;13;15;
17;20;22;24;29;

*lidojums no Hurgadas uz Rīgu

Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Hurgada - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

*Ceļojums iespējams arī uz 10, 11, 14 naktīm.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- eskursijas;
- personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018

  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.

  • Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

HURGADA
Tūristu vidū Hurgada ir iecienītākais kūrorts sarkanās jūras piekrastē.
To veido vecpilsētas centrs El Dahara, jaunais centrs Sakala, kā arī viesnīcu rinda, kas stiepjas gar jūras piekrasti gandrīz 40 km garumā.
Hurgadu ceļotāji atklāja 20.g.s. sākumā, un gandrīz līdz gadsimta beigām tas bija neliels zvejnieku ciematiņš. Tikai dažu gadu laikā, pateicoties kristāldzidrajam ūdenim, neskartiem koraļļu rifiem, Hurgada kļuva par slavenu ūdenssporta centru un vienu no populārākajiem Sarkanās jūras piekrastes kūrortiem. Par vienu no labākajiem daivinga (niršanas) centriem Hurgada kļuva jau pagājušā gadsimta 50-tajos gados.
Hurgadas dienvidu daļā atrodas leģendārā "Tūkstoš un vienas nakts" pils, kura ir celta austrumu Disnejlendas stilā. Šeit katru vakaru notiek teatralizēti uzvedumi par dzīvi faraonu ērā Ēģiptē.

EL GUNA
Šī ir jaunākā un modernākā kūrortpilsēta Sarkanās jūras piektrastē. El Guna daudzo kanālu, lagūnu un gleznaino līču dēļ tiek dēvēta par Ēģiptes Venēciju. Ar savu krāšņumu pārsteidz palmu
un ziedu krūmu dārzi.Kūrortpilsēta ir ieguvusi pašas ekoloģiski tīrākās un apkārtējai videi draudzīgākās pilsētas titulu Ēģiptē.

SAFAGA

Safaga ir neliela ostas pilsēta 60 km attālumā no Hurgadas. Šeit ir plašas pludmales ar ekoloģiski tīrām smiltīm, bet līča ūdens satur lielu sāls daudzumu.Tieši šī iemesla dēļ kūrortā ir iespējas
ne tikai atpūsties, bet arī izmantot medicīnas centru piedāvātos pakalpojumus veselības veicināšanā.EKSKURSIJU PROGRAMMAS


Koraļļu salas
No rīta jūs ar kuteri pametīsiet Hurgadu. Stundas laikā jūs ar to sasniegsiet koraļļu rifus. Jums izsniegs snorkelēšanas inventāru, un tad pavērsies brīnumainā Sarkanās jūras zemūdens pasaule.
Ienirstot kristāldzidrajā jūras ūdenī, Jūs ieraudzīsiet neskaitāmas krāsaino zivtiņu kolonijas, brīnumainos koraļļus un citus jūras iemītniekus. Laiks paskries nemanot un pienāks pusdienu laiks - tās tiks pagatavotas turpat uz kuģa. Pēc atpūtas kuģis atgriezīsies Hurgadā.

Safari ar džipiem pa tuksnesi
Šis brauciens ļauj iepazīties ar tuksneša pamatiedzīvotājiem - beduīniem, ar viņu ikdienu, paražām un dzīvesveidu.
Izjāde ar kamieļiem sniedz iespēju izjust tuksneša neatkārtojamo skaistumu. Tuksneša saulriets atstās neaizmirstamu iespaidu uz cilvēkiem, kas pieraduši vērot saulrietu pie jūras.

Luksora
Luksora - tas ir liels muzejs zem atklātām debesīm. Senā Fīva ir kādreizējā Ēģiptes galvaspilsēta - tagad "mirušo" pilsēta Nīlas kreisajā krastā. Te jūs apmeklēsiet Faraonu ieleju, Memnosa
kolosu, valdnieces Hatšepsutas svētvietu (kurā ik gadu uzved operu "Aīda"). Pēc tam jūs dosieties uz "dzīvo" pilsētu - Luksoru (mūsdienu pilsētu, kas atrodas Nīlas austrumu krastā) un pēc pusdienām dosieties uz Karnakas un Luksoras svetvietām.

Kaira, piramīdas, Ēģiptes muzejs
Kaira - lielākā Āfrikas pilsēta, kas sevī slēpj dažas seno laiku pilsētas - senās Heliopolisu un Babilonu, viduslaiku Fostatu. Tā ir "tūkstoš minaretu" un "Austrumu vārtu" pilsēta. Tā ir tuvu
slavenajām Gizas piramīdām. Tajā ir sakoncentrēti visi ēģiptiešu civilizācijas senču gadsimtu kultūras sasniegumi. Jūs redzēsiet piramīdas un Sfinksu, Ēģiptes muzeja dārgumus, Parfimērijas muzeju, gigantisko akveduktu no Nīlas uz Citadeli un apmeklēsiet slaveno rokdarbnieku tirgu Han el Halili.

Izbrauciens ar "stikla laivu"
Vēlaties redzēt unikālo Sarkanās jūras pasauli, bet nemākat labi peldēt? Tā nav problēma: laivā ar stikla dibenu Jūs ieraudzīsiet zivju un koraļļu daudzveidību, tāpat redzēto varēsiet iemūžināt ar savām foto un video kamerām.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju

info@naos.lv

Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri