Aktuāli

Itālija - Sicīlija

12.05.2019 - 22.09.2019 Cena no 589EUR

Vasaras sezonas ceļojumi"Sicīlija ir Itālijas izzināšanas atslēga.” Citiem vārdiem sakot, neizzinot Sicīliju, neizzināsi arī Itāliju. Eiropā nav otras vietas, kurai būtu tik bagāta vēsture, tik daudznacionāla kultūra, piesātināta daba, smaragdzaļa jūra un lieliska atpūta viesmīlīgās viesnīcās.
Sicīlija ir Itālijas autonomais reģions, lielākā Vidusjūras sala, kuras galvaspilsēta ir Palermo. Salas platība ir 25,7 tūkst. km2, iedzīvotāju skaits – apmēram pieci miljoni. No kontinenta salu atdala tikai Mesīnas jūras šaurums, kas ir 3,5 km plats. Salā ir Eiropas augstākais vulkāns Etna (3340 m). Šobrīd tas ir aktīvākais vulkāns pasaulē. Administratīvi Sicīlijai pieder vēl dažas salas: Lipāru salas, Egadu salas, Pantellerijas sala, Ustika un Pelageju salas.

Sicīliešu virtuve: Neņemot vērā kopējās tradīcijas, dažādās provincēs virtuves tradīcijas atšķiras. Ēdienu daudzveidība salā radusies dažādu kultūru ietekmē, tādēļ šeit ir gan afrikāņu, gan eiropiešu ēdieni. Grieķi ieviesa vīnogu un olīvu audzēšanu, iemācīja sicīliešiem vīna darīšanu, no romiešiem ēdienkartē ienāca pupiņas, no turkiem – zirņi un makaroni, bet no arābiem – mandeles, anīss, aprikozes, apelsīni, spināti, rīsi un garšvielas. Arābu ietekmē sicīlieši ir iecienījuši saldumus: populārākie no tiem ir saldējums, marcipāns un dažādi cukāti. Franči ir piešķīruši sicīliešu virtuvei aristokrātiskumu.

Sicīlija ir Vidusjūras lielākā sala un viens no Itālijas autonomajiem apgabaliem. Mesinas jūras šaurums to atdala no dienvidu Itālijas reģiona Kalabrijas ( šaurākajā vietā tikai 3.1 km), bet Sicīlijas šaurums – no Tunisijas. Arī tuvumā esošās mazākas salas – Lipāru salas, Egadu salas, Pelageju salas, Ustika un Pantellerija administratīvi pieder Sicīlijai.
Sicīlija ir viena no tām pasaules vietām, priekšstatu par ko ir sabojājuši seni aizspriedumi. Tomēr atpūšoties brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni.
Iespējams, ka viens no mafijas rašanās iemesliem bija neskaitāmie iebrucēji, kas gadsimtu garumā nežēlīgi centās apspiest salas iemītniekus, aplaupot un pakļaujot nabadzībai salas iedzīvotāju pamatu – ģimeni.


Lidojumi 2019.gada sezonai:
Maijs
Jūnijs
Jūlijs Augusts
Septembris
12;19;26;
02;09;16;23;30;
07;14;21;28;
;04;11;18;25; 18;15;22;


Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Catania - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
-izvēlētā viesnīca ar konkrētu ēdināšanas tipu;
- uzņemošās puses tūrisma pavadoņa pakalpojumi;

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- personīgie izdevumi;
-ekskursijas.

Apmaksas noteikumi:
Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%
Rezervēšanas periods: 01.04.-31.12.2018.

*Rezervācijas dienā jāveic priekšampaksa 20% apmērā no ceļojuma cenas par personu.
*Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa.
*Noteikumos neperedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
*Atlaides nesummējas.
*Piedāvājumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots
*Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvājums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā