Aktuāli

Spānija - Barselona

17.05.2019 - 11.10.2019 Cena no 415EUR

Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%

Barselona...

Ārkārtīgi dažādas dabas ainavas, dēļ kurām šo valsti varētu apskaust jebkura cita; jūra, kalni, salas un vulkāni. Brīnumainas pilsētas ar faktiski neaptveramu kultūras, arhitektūras pieminekļu apjomu – sajūsminošas, iedvesmojošas, neatkārtojamas savā individualitātē. Pilis un katedrāles, muzeji un laukumi, pieminekļi un parki. Romānika un mauru stils, gotika un baroks, renesanse un modernisms, kā arī tautas un Spānijas lauku arhitektūra – tas viss kopumā un atsevišķi raisa apbrīnu.

Dižas pasaules nozīmes personības, kuras savus talantus dažādos laikos spējušas realizēt pateicoties Spānijas varenībai (citkārt – vājumam), kultūru mantojumam, dabas vienreizībai un majestātiskumam, arī vēstures līkločiem: El Greko un Hosē de Ribera, Djego Velaskess un Bartolomē Estebans Muriljo, Fransisko de Goija un Huans Griss, Pablo Pikaso un Salvadors Dalī; Montserrata Kabaljē un Plasido Domingo, Alfredo Krauss un Hosē Karrerass; Lope de Vega un Migels de Servantess, Migels de Unamuno un Antonio Mačado, Benito Peress Galdoss un Huans Ramons Himeness, Federiko Garsija Lorka un Kamilo Hosē Sela; Čurrigeri un Pučs i Kadafalks, Juiss Domēneks i Montaners un Fransesks de Paula Vijars i Losano, Antonio Gaudi un Antoni Tapiess.

Izcilu personību uzskatījums Spānijas slavas debesīs varētu tikt turpināts vēl un vēl. Ar lieliskiem kinorežisoriem, aktieriem, sportistiem, komponistiem utt.utt. Nav iespējams viņus visus šeit uzskaitīt, kur nu vēl sarindot pēc nozīmīguma, slavas un spozmes kritērijiem. Tas būtu gluži vai neprāts.

Maigais Vidusjūras klimats, ārkārtīgi augsts tūrisma industrijas attīstības līmenis, daudzi vēstures pieminekļi, jūras produktu, augļu un dārzeņu pārpilnība – tas viss padara Spāniju par iemīļotu atpūtas vietu tūristiem no visas pasaules. Dažādi kūrorti dažādos reģionos. Un, protams, ka salas, Spānijas brīnišķās salas...


Lidojumi 2019.gada vasaras sezonai:
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
17;24;31;
07;14;21;28;
05;12;19;26;
02;09;16;23;30;
06;13;20;27;
04;11


Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Barselona - Rīga
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi
- 7 izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
-Ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

2019.gada Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 50%
Vasaras ceļojumu akcija 01.10.-31.12.2018.
• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 69.00 EUR/pers. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:

info@naos.lv
67279626


Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā