Aktuāli

Grieķija Zakynthos

01.09.2017 - 06.10.2017 Cena no 489EUR


Zakinthos...
Mouzenidis

Vai jūs zināt, kāds ir grieķu dzīvesprieka noslēpums? Bez šaubām, viens no atminējumiem ir grieķu prasme atpūsties: no sirds, patiesi, burvīgi un aizraujoši. Ne velti termins „atpūsties grieķiski” nozīmē simtprocentīgi izdevušos, laimīgu un daudzveidīgu atpūtu Grieķijā, kur katrs gadalaiks atklāj ceļotājiem savu burvību, dāvina atklājumu sajūsmu un neaizmirstamus iespaidus. Piemēram, atpūta Grieķijā ziemā nemaz nav sliktāka par ierasto ceļojumu vasaras sezonā. Tā vienkārši kļūst savādāka: kalnu slēpošanas kūrorti, daudzveidīgās ekskursiju programmas, svētceļojums – tas nepavisam nav viss, ar ko var palielīties Grieķija. Tūrisms šajā apbrīnojamajā valstī nepārstāj attīstīties, par ko nemitīgi rūpējas vietējā valdība, ieguldot nozarē ne mazus līdzekļus, saprotot visa šī virziena svarīgum

Lidojumi 2017.gada sezonā:

Septembris
Oktobris
01;08;15;22;29;
06;13;


Cenā ietilpst:
- lidojums maršrutā Rīga - Zakynthos- Rīga,
- pasažieru nodeva,
- sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu,
- izlidošanas dienā - nogādāšana no viesnīcas uz lidostu,
- izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca,
- medicīniskā apdrošināšana,
- krieviski runājoša gida pakalpojumi,
- garantija pret neizbraukšanu.

Cenā neietilpst:
- Ceļojuma apdrošināšana;
-Ekskursijas;
- papildus izdevumi (dzeramnaudas, dzērieni u.c.);

Apmaksas noteikumi:

Vasaras sezoans ceļojumi līdz 40% izdevīgāk

Vasaras iepriekšpārdošanas ceļojumu akcija 01.09.-30.09.2017.

• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% (divdesmit) no ceļojuma cenas. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Zakintos sala ir viena no skaistākajām un populārākajām salām Jonijas jūrā. Tā ir trešā lielākā sala pēc Korfu un Kefalonijas salas, tā atšķiras ar pārsteidzošu dabu, kristāliski dzidrām pludmalēm un omulīgām pilsētiņām, kas ir piemērotas ģimeņu vai pāru atpūtai, kas ir noilgojušies pēc romantikas, kā arī tiem, kas meklē trakas ballītes un cilvēku burzmu. Ar tās garajām mīksto smilšu pludmalēm un ļoti dzidro ūdeni šī sala Grieķijas dienvidos pievilina jūras bruņurupučus logerhedus (lat. Carreta carreta). Tie nu jau ir kļuvuši par šīs vietas simbolu. Tā ir arī lieliska izvēle tiem, kas sapņo par karstu vasaras atvaļinājumu. Zakintos piekrastes garums ir 123 km. Navagio ir salas zināmākais līcis, līdz kura balto smilšu pludmalēm ir iespējams nokļūt tikai ar laivu. Brīnumskaista ir arī Geraka, Kalamaki, Cilivi un citas šīs salas pludmales. Piekrastes austrumu daļa ir labāk aprīkota, tajā ir vairāk izklaides iespēju, ērtību, tāpēc šeit ir vairāk atpūtnieku. Ziemeļrietumu daļa ir klusāka, šī salas daļa ir maz apdzīvota, šeit ir vairākas attālākas piekrastes, tajās ir mazāk atpūtnieku. Zakintos sala ir plaši pazīstama kā pēdējā pietura pirms došanās ceļojumā pa Vidusjūras rietumu daļu. Ģeogrāfiski tā ir ļoti izdevīgi izvietota arī visiem tiem, kas mīl burāšanu Peloponēsas reģiona krastos vai Egejas jūrā

Zakintos salā ir Vidusjūras reģionam raksturīgie laikapstākļi, un tie ir viegli prognozējami. Vasaras šeit ir karstas un bez nokrišņiem, no maija līdz oktobrim temperatūra sasniedz 25-30° C. Jūlijā un augustā lietus gandrīz nav, nokrišņu ir vairāk tikai aukstajos gadalaikos. Pateicoties mitrajiem ziemas mēnešiem Zakintos sala ir gandrīz viszaļākā no Grieķijas salām, šeit labi aug olīvas, citrusaugļi, vīnogas.
Šīs apkārtnes ainavas ir iespaidīgas, šeit ir daudz kalnu ciematu, burvīgu pilsētu, arheoloģisku pieminekļu un muzeju. Vienaldzīgu neatstāj arī brīnišķīgais Vidusjūras reģiona ēdiens, vietējie produkti. Salas galvaspilsēta – pilsēta ar tādu pašu nosaukumu Zakintosa – izceļas ar muzeju pārpilnību un venēciešu stilu. Salas teritorija ir bijusi apdzīvota jau kopš aizvēsturiskiem laikiem, pirmais savos darbos „Iliāda” un „Odiseja” to pieminēja pats Homērs. Liela ietekme uz vietējo kultūru bija romiešiem un citām civilizācijām, bet jo īpaši Zakintos sala zēla tieši venēciešu valdīašanas laikā, XV-XVIII gs. Itāļu valodā sauktā Zante sala atšķirībā no citām Grieķijas salām izceļas ar itāļu ietekmi. Zakintos pilsētā pat galvenais laukums ir nosaukts pēc Sv. Marka vārdā, tāpat, kā Venēcijā. Diemžēl 1953. gads šim reģionam ir bijis pārmaiņu un rūgtuma pilns. 1953. gada augustā salu satricināja četras zemestrīces, un tika iznīcināta liela vēsturiskā mantojuma daļa. Pēc vēstures datiem ir zināms, ka pēc šīs katastrofas Zakintos pilsētā bija palikušas tikai trīs ēkas: Svētā Dionīsija baznīca, Nacionālās bankas ēka un Sv. Nikolaja baznīca. Dažas no attālākajām ēkām netika nolīdzinātas līdz ar zemi, bet lielāko daļu no pilsētām vietējiem iedzīvotājiem nācās atjaunot. Iedzīvotāji nolēma neatjaunot vecās ēkas līdz to iepriekšējam izskatam, tādēļ jaunās būves izmainīja salas kopskatu.
Tieši tādēļ Zakintos salas muzeji ir tik interesanti. Visi simboli, kas bija saglabājušies un liecināja par dzīvi laikposmā līdz 1953. gadam, vēsturiskais mantojums un fotogrāfijas tiek glabāti tieši šajos muzejos.

Līdz Zakintos salai var nokļūt gan pa jūru, gan ar lidmašīnu. Vietējie iedzīvotāji ir draudzīgi un atvērti. Viņi labprāt uzņem tūristus. Lielākā iedzīvotāju daļa strādā tūrisma jomā, citi vēl papildus audzē olīvas un vīnogas, izgatavo vīnu. Vasaras sezona salā sākas maija vidū un beidzas oktobra sākumā. Šajā laikā ceļotāju gan no Grieķijas, gan arī no citām valstīm ir visvairāk.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā