Aktuāli

Portugāle - Faro

12.09.2018 - 03.10.2018 Cena no 485EUR

Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 35%


Portugāle – burvīga, klusa Eiropas province, kur neskarta daba mijas ar attīstītu tūrisma infrastruktūru, tiek turētas cieņā nacionālās vērtības, kas itin labi sadzīvo ar eiropeiskām tradīcijām. Viena no portugāļu nacionālajām iezīmēm ir viesmīlība, un to, ka esat gaidīts ar prieku, jūs sajutīsiet uzreiz pēc ierašanās. Turklāt patīkami pārsteidz vietējo iedzīvotaju gatavība vienmēr steigties palīgā, ja nepieciešams, un tas netraucē saglabāt portugāļiem raksturīgo rāmo pašcieņu, laipnību un atturību.
Plašās smilšu pludmales un skarbās piekrastes klintis, pret kurām šķīst Atlantijas okeāna viļņi, zaļumiem klātās lēzenās augstienes, kalnu virsotnes, sarkanā zeme un ziedu pārpilnība... Portugāle ir izcila vieta, kur katrs var atrast sev tīkamo – kā pirmatnējas ainavas, kas pārsteidz ar tik mazai valstij netipisku, apbrīnojamu daudzveidību, tā arī diženus astoņus gadsimtus senās valsts vēstures lieciniekus – arhitektūras un kultūras pieminekļus.

Faro – Algarve reģiona galvaspilsēta, ar viduslaiku mūri un lielu vēsturisko pieminekļu skaitu. Vērts apskatīt katedrāli, Nossa Senhora da Assuncao konventu, Sao Francisco baznīcu (16.-18.gs), apmeklēt Infante Dom Henrique muzeju u.c. vietas.

Lidojumu grafiks 2018. gada vasaras sezonai:

Septembris
Oktobris
12;19;26;
03;
Rīga- Viļņa*- Faro- Viļņa*- Rīga (ar nosēšanos Viļņas lidostā)

*Pasažieru reģistrācija savienotajiem lidojumiem caur Viļņu:
Savienotajos reisos ar nosēšanos Viļņas lidostā aviokompānija nodrošina pasažieru reģistrāciju Rīgas lidostā uzreiz līdz attiecīgajam galamērķim. Rīgas lidostā pasažierim tiek izsniegtas iekāpšanas kartes lidojumiem: Rīga- Viļņa un Viļņa- līdz attiecīgajam galamērķim. Pasažieru pārsēšanās uz savienojošo reisu notiek caur tranzīta zāli Viļņas lidostā. Tāda pati procedūra ir noteikta atpakaļceļa lidojumam.

*Bagāžas un rokas bagāžas reģistrācija lidojumiem caur Viļņu:
Savienotajos reisos ar nosēšanos Viļņas lidostā aviokompānija nodrošina bagāžas reģistrāciju Rīgas lidostā uzreiz līdz attiecīgajam galamērķim, t.i. pasažieriem nav jāizņem bagāža Viļņas lidostā un jāveic tās atkārtota reģistrācija. Rokas bagāžas pārvadāšana notiek caur tranzīta zāli Viļņas lidostā.Tāda pati procedūra ir noteikta atpakaļceļa lidojumam.

Cenā ietilpst:
- lidojums maršrutā Rīga- Viļņa*- Faro- Viļņa*- Rīga,
- pasažieru nodeva,
- sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā- nogādāšana no viesnīcas uz lidostu,
- izvēlētā ilguma atpūta izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu, kādu paredz attiecīgā viesnīca.

Cenā neietilpst:
- ekskursiju programma,
- papildus izdevumi (dzeramnaudas, medicīniskā apdrošināšana, dzērieni utt.)

Apmaksas noteikumi:

2018.gada Vasaras sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 40%
Vasaras ceļojumu akcija 01.02.-28.02.2018.

• Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% apmērā no ceļojuma cenas. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
E-pasts: info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā