Aktuāli

Lidojums uz Liepāju

16.05.2017 - 26.10.2017 Cena no 65EUR

Aizlidojiet uz pilsētu, kurā piedzimst vējš!Lidojums ar AirBaltic uz Liepāju - lieliska iepēja gan pavadīt patīkamas brīvdienas vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām, gan paraudzīties uz Latviju no putna lidojuma augstuma.

Lidojumu saraksts:

Rīga - Liepāja
Dienas
Izlidošanas laiks
Ielidošanas laiks
2 4 7
23:25
00:05

Liepāja - Rīga
Dienas
Izlidošanas laiks
Ielidošanas laiks
1 3 5
05:45
06:25
*Lidojumi ar Air Baltic - 3 reizes nedēļā
*Lidojuma ilgums: 40min
*LIdmašīna: Bombardier Q400 Next Gen


Par Liepāju...
Liepāja - Kurzemes etnogrāfiskā novada galvaspilsēta

un viens no Latvijas tūrisma centriem Baltijas jūras krastā!

Pilsēta lepojas ar bagātu vēsturi un tās lomu dažādos notikumos laika griežos. Liepāja bijusi gan hercogu un imperatoru iecienīta, gan pārdzīvojusi visus karus un pārmaiņas. Pilsētā senas saknes dzinusi ne tikai latviešu kultūra, bet saglabājusi daudz vāciskā, krieviskā un citu kultūru akcentus, kas izpaužas gan arhitektūrā, gan mākslā. Bizantiskais košums Karostas katedrālē mijas ar padomju militārisma atstāto mantojumu, savukārt Jaunliepājas koka apbūves pieticība mijas ar vāciskām noskaņām Vecliepājā, ko izceļ greznie Liepājas dievnami.

Liepāja ir bagāta ne tikai ar vēsturi, bet arī ir viens no Latvijas kultūras stūrakmeņiem. Teju katru nedēļu Liepājā notiek kāds kultūras pasākums, koncerts vai sporta notikums. Īpaši ir Liepājas festivāli, kuri pulcē dalībniekus un viesus no visas pasaules. Klasiskās mūzikas mīļotājiem skan "Pianisma zvaigžņu festivāls" un "Liepājas vasara", kura uzmanības centrā ir slavenais Liepājas simfoniskais orķestris. Vienu reizi gadā pludmales klusumu pārtrauc viens no lielākajiem festivāliem Baltijas jūras krastā - "Summer Sound", pulcinot desmitiem tūkstošu skatītāju. Tie, kuri mīl autosportu, labi pazīst ātruma festivālu "Kurzeme".

Apmeklējot Liepāju vasarā, jūs atradīsiet lielāko pludmali Baltijā ar smalkākajām un baltākajām smiltīm pasaulē, ko apskalo Baltijas jūras sāļie ūdeņi. Liepājas pludmale kļuvusi īpaši slavena ar jautrām ballītēm jūras krastā, kādā no daudzām un dažādām pludmales kafejnīcām.

Ja Liepājā būsiet ziemas un rudens mēnešos, veldzējumu jums sniegs lielākais SPA komplekss Kurzemē - LIepājas Olimpiskajā centrā. Pat drēgnākajos gada mēnešos silta un mājīga uzņemšana būs pieejama kādā no Liepājas restorāniem, krodziņiem, bet drošu un ērtu naktsmieru jums gādās lieliskās Liepājas viesnīcas un moteļi.

Apskates vietas un idejas brīvdienām:
* Liepājas kara osta - www.karostascietums.lv,
* Liepājas teātra apmeklējums www.liepajasteatris.lv
* Koncertzāle Lielais Dzintars www.greatamber.lv
* Latvijas mūziķu slavas aleja,
* Liepājas krastmalas promenāde un dzintara pulkstenis,
* Rožu laukums, spoku koks u.c.

*Kā arī palīdzēsim organizēt dažādas ekskursijas, pēc Jūsu vēlmēm, gidu pavadībā.

* vairāk informācijas Liepājas mājaslapā.

* Norādītā cena ir no cilvēka, apmetoties 3* viesnīcā (cena var mainīties atkarībā no izvēlētajos datumos pieejamajām aviobiļetēm un izraudzītās apmešanās vietas)

Kopējā cena: 65.00 EUR (1Pers)

Cenā iekļauts:
*Aviobiļete: Rīga-Liepāja-Rīga;
*Viesnīca Liepājā - standarta numurs ar brokastīm (1 nakts);

Papildus izdevumi:
* personīgie izdevumi;

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626


Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā