Aktuāli

Ēģipte - Šarm el Šeiha

25.10.2018 - 28.04.2019 Cena no 319EURŠarm eš šeiha ir viens no pasaulē populārākajiem un visstraujāk augošajiem kūrortiem. Tā burvība slēpjas saules, jūras un smilšaino pludmaļu dabiskumā un ekskluzīvu viesnīcu, augstākā līmeņa ūdenssporta centru, izklaižu un atrakciju bagātīgajā piedāvājumā.

Lidojumu saraksts 2018/2019 gadam:

Rīga - Šarm el šeiha - Rīga (tiešais reiss)

Oktobris Novembris Decembris Janvāris Februāris Marts Aprīlis
25;28;
01;04;08;11;
15;18;22;25;29;
02;06;09;13;16;
20;23;27;30;
03;06;10;13;
16;20;23;27;31;
03;07;10;
14;17;21;24;28;
03;07;10;14;
17;21;24;28;31;
04;07;11;14;
18;21;25;28

Šarm eš šeiha atrodas Sinaja pussalas pašos dienvidos. Pussalu apskalo Sarkanās jūras, Akabas un Suecas līču dzidrie ūdeņi. Ūdens šeit ir viens no tīrākajiem pasaulē. Te atrodas vairāk kā 40 niršanas centru – šī ir nirēju un akvalangistu paradīze! Kādreizējais zvejnieku ciemats kļuvis par populāru kūrortu, pateicoties Sarkanajai jūrai, brīnišķīgajiem koraļļu rifiem un patīkamajam klimatam. Īpašu gaisotni rada Šarm eš Šeihas vecpilsēta, tirgus un tūristu iemīļotais Naama Bay centrs, kas vakaros apbur ar sevišķu šarmu – romantiskām promenādēm, visraibāko virtuvju restorāniem, tējas un ūdenspīpes jeb šišas baudīšanu, atraktīviem suvenīru piedāvājumiem un arābu mūziku. Šarm eš Šeiha ir piemērota arī aktīvas atpūtas baudīšanai un kultūras un vēstures bagātību iepazīšanai. Vizināšanās ar kamieļiem un izbraukumi ar džipiem ļauj iepazīt gan seno, gan moderno tuksneša iemītnieku dzīves veidu, kamēr leģendāro piramīdu apmeklējums Kairā un Karaļu ieleja Luksorā ļauj ieskatīties senās civilizācijas noslēpumos. Esiet aicināti apmeklēt vienu no pasaulē senākajiem kristiešu klosteriem, Nuveibas Krāsaino kanjonu, apbrīnojamo Ras Mohammed nacionālo parku un piedalīties ekskursijās uz Jordāniju, uz Petru – pilsētu tuksnešu vidū, kas izkalta dažādu nokrāsu rozā un sarkanā smilšakmenī. Sarkanās jūras dziednieciskā iedarbība, zeltainās pludmales, daudzkrāsainie koraļļu rifi un leģendārās Ēģiptes kultūras vēsture ir apbūrusi cilvēkus paaudzēm ilgi.

Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Šarm eš Šeiha - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

*Ceļojums iespējams arī uz 9, 12, 14 naktīm.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018.

  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.

  • Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


EKSKURSIJU PROGRAMMAS

Kaira. Piramīdas, Ēģiptes muzejs

Vienas dienas ekskursija ar autobusu (ir kondicionētājs). Izbraukšana no viesnīcas naktī. Brauciens uz Kairu (apmēram 6,5 stundas). Ēģiptes nacionālais muzejs (dārgumu kolekcija no faraona Tutanhamona kapenēm). Pusdienas. Lielo Gizas piramīdu un Sfinksas apmeklējums. Papirusa institūts. Atgriešanās Šarmelšeihā naktī.
Pieaugušiem: ~80 USD
Bērniem: ~80 USD

Ekskursija uz Rasmohamedu
Vienas dienas ekskursija uz vienu no slavenākajiem jūras rezervātiem “Ras Mohammed”, kas atrodas UNESCO aizsardzībā. Agri no rīta izbraukšana ar autobusu uz ostu. Brauciens ar jahtu pa jūru līdz Rasmohamedai. Šeit sāksies seklā niršana pie koraļļu rifiem, iepazīšanās ar gleznainās Sarkanās jūras noslēpumaino zemūdens pasauli. Kaira. Piramīdas, Ēģiptes muzejs Kaira - lielākā Āfrikas pilsēta, kas sevī slēpj dažas seno laiku pilsētas - senās Heliopolisu un Babilonu, viduslaiku Fostatu. Tā ir Tūkstoš minaretu un Austrumu vārtu pilsēta. Tā ir tuvu slavenajām Gizas piramīdām. Tajā ir sakoncentrēti visi ēģiptiešu civilizācijas sešu gadsimtu kultūras sasniegumi. Jūs redzēsiet piramīdas un Sfinksu, Ēģiptes muzeja dārgumus, Parfimērijas muzeju, gigantisko akveduktu no Nīlas uz Citadeli un slaveno rokdarbnieku tirgu Han el Halili.

Sv. Katrīnas klosteris
Ekskursija sākas agri no rīta. Pēc dažu stundu brauciena ar autobusu jūs nokļūsiet Sv. Katrīnas klosterī. Šo vietu uzskata par svētu ne tikai tāpēc, ka tur glabājas Sv. Katrīnas pīšļi, bet arī, pateicoties Sinaja kalnam, uz kuru ved gandrīz 3750 pakāpienu, kurus mūki izveidojuši ar rokām. Tūkstošiem svētceļnieku veic šo ceļu, lai šeit, kur Dievs pasniedza Mozum akmens plāksnes ar desmit baušļiem, izjustu svētlaimi un nožēlotu grēkus. Rītausmā jūs apmeklēsiet Sv. Katrīnas klosteri – vienu no senākajiem kristīgajiem klosteriem, kas uzcelts vēl VI gadsimtā. Vakarā – atgriešanās Šarmelšeihā. Krāsainais kanjons Šo unikālo dabas brīnumu bieži salīdzina ar Petras pilsētu Jordānijā. Tikai autors šeit ir daba. Daudzus miljonus gadu atpakaļ šeit bija jūra. Varenās un dažādās krāsās mirdzošās klintis, grandiozais kanjona dziļums, šaurās ejas, kas ir tikai dažus metrus platas, rada neatkārtojamu, noslēpumainu atmosfēru. Uz šo ekskursiju Jūs dosieties agri no rīta un kanjonu apskatīsiet jau līdz pusdienām. Pusdienas Jūs ēdīsiet Nuveibas pilsētā, restorānā, kas atrodās jūras krastā. Pēc pusdienām Jūs varēsiet izpeldēties un aplūkot koraļļus.

Safari ar džipiem pa tuksnesi
Šis brauciens ļauj iepazīties ar tuksneša pamatiedzīvotājiem - beduīniem, ar viņu ikdienu, paražām un dzīvesveidu. Izjāde ar kamieļiem sniedz iespēju izjust tuksneša neatkārtojamo skaistumu. Tuksneša saulriets atstās neaizmirstamu iespaidu uz cilvēkiem, kas pieraduši vērot saulrietu pie jūras.

Mozus kalns
Mozus kalns vai, kā to dēvē mūki, svētā virsotne, atrodas 2285 m virs jūras līmeņa, un uzkāpt tajā var 2 stundās. Pēc kristiešu tradīcijam, tas ir tas pats Horivu kalns, kura virsotnē Mozus saņēma akmens plāksnes ar 10 baušļiem. Uz kalna virsotni ved divi ceļi. Viens ir 3750 pakāpienu garš, kurus kalnos ir izcirtuši mūki. Tas ir īsākais ceļš, bet grūtākais. Otrs ceļš ir daudz vieglāks, to 19 gs. uzbūvēja ēģiptiešu valdība. No kalna virsotnes paveras elpu aizraujošs skats, kura dēļ ir vērts veikt šo smago kāpšanu. Īpaši skaists skats ir saullēktā un, kā vēsta nostāsti, cilvēks, kurš ir sagaidījis saullēktu uz šī kalna, saņemot grēku atlaišanu...

Izbrauciens ar jahtu
Izbrauciens ar nelielām jahtām gar Šarmelšeihas saliņām un līcīšiem. Brauciena laikā jahtai būs vairākas apstāšanās skaistākajās vietās. Jūs apskatīsiet koraļļu rifus un satriecošo Sarkanās jūras pasauli. Brauciena laikā jums piedāvās pusdienas un dzērienus, ko būs pagatavojis kuģa pavārs.

Izraēla
Ekskursija sākas ar peldi Nāves jūrā. Pēc tam apmeklējam olīvu birzi, kurā Jēzus pavadīja pēdējo nakti, pirms Viņu nodeva. Turpinājumā dodamies uz Vecpilsētu – no Raudu mūra cauri musulmaņu kvartālam, pa kuru Jēzus nesa krustu. Apmeklēsim Golgātu un vietu, kur Jēzus tika balzamēts, apglabāts un augšāmcēlies. Mūsu klienti ekskursijas laikā varēs apmeklēt arī telpu, kurā Jēzus iedibināja Svētā vakarēdiena tradīciju, sniedzot mācekļiem maizi un vīnu. Ekskursiju vada diplomēta gide no Izraēlas – Nona Krona.

Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju.
Tālr. 67279629
e-pasts: info@naos.lv

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā