Aktuāli

Bulgārija - Burgasa un Varna

02.06.2019 - 19.09.2019 Cena no 235EUR

2019.gada vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijaBulgārijas piekrastes kūrorti strauji atdzimst – pie Melnās jūras kā sēnes pēc lietus aug rietumnieciski labklājīgas viesnīcas, kamēr kārdinošās pludmales saglabā pirmatnēju skaistumu, tāpēc veselām deviņām peldvietām te piešķirts Eiropā visaugstākais vides tīrības vērtējums – Zilais karogs. Tikpat daudz – deviņi – ir UNESCO oficiāli aizsargātie pasaules kultūras un dabas mantojuma pieminekļi. Salīdzinājumam – Latvijā šo starptautiski visvērtīgāko pieminekļu raudzes apzīmējumu izpelnījusies tikai Vecrīga.

Tātad var gan laiskoties ūdens un saules peldēs, gan doties baudīt kaut ko no šā Bulgārijas „lieliskā deviņnieka”: piramīdu laikabiedres – trāķiešu kapenes Kazanlikā un Sveštarā, Nesebras viduslaiku vecpilsētu, Ivanovas smilšakmens klintis, Pirinas un Subarkas nacionālos parkus, aplūkot klintīs iecirsto Madaras jātnieku, Bojanas baznīcu Sofijā vai pasaulslaveno Rilas klosteri. Un kur tad vēl senatnīgā Plovdiva, lieliskā Veliki Tarnova un citas apburošas pilsētas.

Savukārt par visjaukākajām izjūtām nebūs jāmaksā itin nekas – ja apceļosiet Bulgāriju maija beigās vai jūnijā, par baltu velti baudīsiet debešķīgo rožu smaržu, kas ietin Kazanlikas apkaimi aromātiski reibinošā mākonī. Turpat atvērts arī pasaulē vienīgais rožu rūpnieciskās audzēšanas un pārstrādes vēstures muzejs. Aizejiet gan!
Bet, ja gribat saldās atmiņas saglabāt, turpat nopērciet rožu eļļas vai vismaz rožu liķiera pudelīti.

No vēsturiskajiem Osmaņu impērijas laikiem palikušas vien teikas un cietokšņu drupas, bet ar turku minoritāti, kas vēl aizvien veido 10 procentus Bulgārijas iedzīvotāju, attiecības ir visnotaļ labas, un tūristi droši dodas uz turku ciemiem iepirkt krāšņus tepiķus, kā arī aplūkot iespaidīgās mošejas. Tikmēr paši bulgāri, protams, ir un paliek pareizticīgie. Rakstībā izmanto kirilicu, un arī bulgāru valoda ir visai tuva krievu mēlei, tāpēc no mūsu zemes aizbraukušajiem tur saprasties vieglāk par vieglu.

Bulgāriju bieži izvēlas ne tikai tie, kas grib jautri un par samērīgām cenām atpūsties pie jūras, bet arī tie, kas interesējas par vēsturiskiem un arhitektūras pieminekļiem, par dabu, kultūru. Atvaļinājums kopā ar ģimeni pie Melnās jūras Bulgārijā - tā ir lieliska izvēle, bet pieņemamas cenas pakalpojumiem un precēm padara to vēl pievilcīgāku.

Atpūtniekus piesaista maigs kalnu klimats, priežu mežu aromāts, smalkas, zeltainas pludmales smiltis. Tīrajā, mierīgajā Melnajā jūrā sāls saturs ir divreiz zemāks nekā Vidusjūrā. Labākajos Melnās jūras Bulgārijas kūrortos tiek piedāvāta mierīga un lēta atpūta jebkurai gaumei. Aktīvās atpūtas cienītāji Bulgārijā varēs izmēģināt savus spēkus jebkurā ūdens sporta veidā, nodarboties ar jāšanas sportu un citiem aktīvā sporta veidiem, kā arī izbaudīt dažādas atrakcijas.

Bulgāru kūrortos ir daudz atveseļošanās centru, kas ir ļoti populāri staro tiem atpūtniekiem, kas atvaļinājuma laikā vēlas izbaudīt ne tikai jūru un pludmali, bet arī uzlabot savu veselību ar dažādu medicīnas procedūru palīdzību, kuru pamatā ir naturālās ārstnieciskās vielas.

Saulainais krasts

Saulainais krasts ir plašs Bulgārijas Melnās jūras piekrastes kūrorts apmēram 35km attālumā no Burgasas un 100 km attālumā no Varnas lidostas. Tas ir valsts lielākais un populārākais kūrorts, kurš piedāvā Eiropas līmeņa servisu un draudzīgu atmosfēru. Saulainais krasts ir lieliska atpūtas vieta. Šeit ir 6 km gara pludmale ar smalkām, zeltainām smiltīm, tīrs ūdens, mierīga jūra un svaigs gaiss. Šeit pieejamas dažādas aktīvās atpūtas iespējas: jahtas, vindsērfings, ūdensslēpes, ātrgaitas kuteri, ūdensizpletņi un planieri, lieliski iekārtoti tenisa korti, tenisa skola, zirgu audzētava un jāšanas skola, boulings, mini golfa laukumi, pludmales volejbola laukumi. Azartspēļu cienītājiem atvērti vairāki kazino. Speciāla uzmanība tiek pievērsta tieši atpūtai ar bērniem, darbojas sporta skola, 24h bērnudārzs, kas uzņem arī pašus mazākos atpūtniekus, tiek rīkoti dažādi pasākumi, spēles, diskotēkas, restorānos bērniem bieži tiek piedāvāta speciāla ēdienkarte.


Lidojumu grafiks 2019. gada vasaras sezonai:

Junijs
Jūlijs Augusts Septembris
02;04;06;07;09;11;
13;14;16;18;20;
1;23;25;27;28;30;
02;04;05;07;09;11;
12;14;16;18;19;
21;23;25;26;28;30;
01;02;04;06;
08;09;11;13;15;
16;18;20;22;23;
25;27;29;30;
01;03;05;06;08;
10;12;16;17;19;


Cenā iekļauts:
- aviobiļetes Rīga - Burgasa - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.


Apmaksas noteikumi:

2019.gada Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcija ar atlaidi līdz 50%
Vasaras ceļojumu akcija 04.09.-31.12.2018.

*Pirmā iemaksa tikai 69 EUR/pers

*Zemākās cenas garantija

* Zelta elastīgais ceļojums -dāvanā - iespēja mainīt ceļojumu

• Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.
• Izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.
• Atlaides nesummējas.
• Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.
• Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.

Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
E-pasts: info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā