Aktuāli

Kanāriju salas - Tenerife

09.10.2018 - 26.04.2019 Cena no 499EURMūžīgā pavasara sala!

TENERIFE – lielākā Kanāriju arhipelāga sala. Dabas apstākļi un reljefs šeit ir pārsteidzoši daudzveidīgi: vulkānisko tuksnešu “mēness ainavas” ar majestātisko Teide vulkānu, kura sniegotā virsotne jau senos laikos bijusi drošs orientieris daudziem jūrasbraucējiem; augstās kalnu grēdas salas vidienē, kas ir cēlonis lielajām dabas apstākļu atšķirībām salas dienvidu un ziemeļu daļā; stāvie klinšainie krasti, kas desmitiem metru augstumā slejas pār putojošām okeāna bangām, saviļņojot ar savu majestātiskumu un varenību, - tas vēl ne tuvu nav viss skaistais, ko iespējams aplūkot, apmeklējot TENERIFI.
Pateicoties salas maigajam un sausajam klimatam, to bieži dēvē par “mūžīgā pavasara salu”. Katru gadu šeit ierodas gandrīz 11 miljoni tūristu, glābdamies no kontinentālās ziemas aukstuma un drēgnuma. Laika apstākļi šeit ir tik vienmērīgi, ka atpūtas sezona šajā paradīzes stūrītī ilgst visu gadu. Pateicoties komfortablajām viesnīcām, lieliskajai daudznacionālajai virtuvei, dažādajām ekskursijām un jūras izklaidēm, atpūta Kanāriju salās būs patiesi neaizmirstama. Par salas pērli neapšaubāmi uzskatāms kūrorts Playa de las Americas, kas atrodas tikai 17 km attālumā no starptautiskās lidostas Reina Sofia. Šeit iespējams jauki atpūsties, nodarboties ar sportu, izklaidēties un uzlabot savu veselību Mare Nostrum Resort SPA centrā.

Lidojumu saraksts 2018/2019. gadam:

Oktobris
Novembris
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
09;12;16;19;23;26;30;
02;06;09;13;
16;20;23;27;30;
04;07;11;14;
18;21;25;28;
01;04;08;11;18;25;
01;08;15;19;22;26;
01;05;08;12;
15;19;22;26;29;
02;05;09;12;
16;19;23;26;

Cenā ietilpst:

- aviobiļetes Rīga - Tenerife - Rīga;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses pārstāvja pakalpojumi;
- 7 vai 14 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.


Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- ekskursijas;
- personīgie izdevumi.

Apmaksas noteikumi:

2018/2019.gada Ziemas sezonas ceļojumi ar atlaidi līdz 45%
Vasaras ceļojumu akcija spēkā no 01.08.-31.08.2018. 
  • Rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 20% no kopējās ceļojuma summas.

  • Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

  • Noteikumos neparedzētu izmaiņu veikšanas gadījumā rezervācijā vai samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

  • Atlaides nesummējas.

  • Piedāvajumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

  • Iepriekšpārdošanas cenas var tikt izmainītas. Visas izmaiņas tiks veiktas naktī. Cenas piedāvajums ir spēkā tikai konkrētajā dienā.


Ekskursijas:

Salas skaistāko vietu apskates ekskursija
Salas gleznaināko vietu apmeklējums: Garačiko pilsēta (vulkāna izvirdumā izpostīta tirdzniecības osta), Icod de Los Vinos ar slaveno pūķa koku un vīna pagrabiem. Slavenā “karaļu vīna” Malvasia un citu Kanāriju salu vīnu un liķieru degustācija. Tāpat trīs stundas Jūs pavadīsiet slavenajā – LORO PARKĀ, kurā ir lielākā papagaiļu kolekcija pasaulē. Tāpat tur Jūs varēsiet noskatīties apbrīnojamas izrādes ar delfīnu, jūras lauvu un protams, arī papagaiļu piedalīšanos. Jūs gaida arī pasaulē lielākais pingvinārijs, kurā tā iemītniekiem radīti to dabiskajai videi- aisbergiem - līdzīgi apstākļi. Tāpat būs iespēja iegādāties tradicionālus Kanāriju salu suvenīrus.

Uzbraukšana Teide vulkāna virsotnē
Ceļojums caur gleznainajiem priežu mežiem, kas atrodas virs mākoņiem uz milzu vulkāna apakšējo krāteri, kur vērojama iespaidīga “mēness ainava”, ko veido sastingusi lava. Ar funikulieri Jūs pacelsieties uz augšējo skatu laukumu, kas atrodas 3555 m augstumā, bet tālāk jau ar kājām 35 minūtēs Jūs veiksiet uzkāpšanu Spānijas augstākajā virsotnē – El Teide vulkānā. Nepieciešami ērti apavi un siltas drēbes! Jūsu pases kopija!

Brauciens uz “Maskas” aizu
Jūs apmeklēsiet burvīgo pirātu aizu Maska, kurā atrodas neliels tradicionāls ciematiņš, kurā pēc ticējumiem pirāti ir slēpuši savus nolaupītos dārgumus. Jūsu priekšā pavērsies iespaidīgi un elpu aizraujoši skati un kalnu serpentīni. Ar pusdienām. Ekskursijā brauksiet ar komfortabliem Nissan Patrol džipiem.

Viduslaiku bruņinieku turnīrs
Bruņinieku turnīrs stilizētajā “San Miguel” pilī, kur viduslaiku garā ieturētu vakariņu laikā iespējams atbalstīt savu bruņinieku cīņā ar pretinieku. Pēc turnīra varēsiet padejot un noklausīties Āfrikas muzikantu ansambļa priekšnesumu.

Guimara – Kandelārija
Piedāvājam jums braucienu uz salas austrumu piekrasti, kurā Jūs redzēsiet slavenās piramīdas, apmeklēsiet Tūra Heijerdāla muzeju, pēc kura apmeklējuma dosieties uz arhipelāga reliģiozo centru, pilsētiņu – Kandelārija, kurā apmeklēsiet Svētās jaunavas Kandelārijas baziliku. Atpakaļ ceļā papusdienosiet tipiskā kanāriešu restorānā. Ekskursijā braucat ar komfortabliem Nissan Patrol džipiem.

Izbrauciens ar katamarānu “Lady Shelley”
Pirmā iespēja: otrdienās, piektdienās un svētdienās no 12:30 līdz 17:30, trešdienās no 11:00 līdz 16:00. 5 stundu izbrauciens uz Maskas līci, kur Jūs redzēsiet vaļus, delfīnus un varēsiet izpeldēties. Cenā – 48 € ir iekļauts aperitifs, canapé un pusdienas. Otrā iespēja: pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās no 10:00 līdz 13:00. 3 stundu izbrauciens okeānā, kura laikā Jums būs iespēja redzēt vaļus, kā arī izpeldēties atklātā okeānā. Cenā – 40 € ir iekļauts aperitifs, canapé un pusdienas. Trešā iespēja: otrdienās, piektdienās un svētdienās no 10:00 līdz 12:00. 2 stundu izbrauciens okeānā, kura laikā Jums būs iespēja redzēt vaļus un delfīnus. Cenā – 22 € ir iekļauti dzērieni.

Lidojums ar paraplānu
Vai Jūs kādreiz esat sapņojuši par brīvo lidojumu? Realizējiet savu sapni tandēmā ar instruktoru. Lidojuma ilgums no 20 līdz 30 minūtēm. Nepieciešamas siltas drēbes un sporta apavi!

Atlantijas zemūdens pasaule – niršana ar akvalangu
Instruktāža starptautiskas klases profesionāļu uzraudzībā un izmēēğinājuma niršana no krasta. Tālākā niršana tiek veikta līcī no kutera.

Zemūdens motocikls
Vai Jūs esat kādreiz vizinājušies pa dzelmi ar zemūdens motociklu? To pamēğināt Jūs varat tikai ŠEIT! Padižoties okeāna dzelmē un aizvest mājās unikālas fotogrāfijas. Īpašas iemaņas nav nepieciešamas. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Deju uzvedums
Spāņu balets slavenās spāņu horeogrāfes Karmenas Motas vadībā, kontcertzālē “Pirámide de Arona” Pirmdienās, trešdienās, piektdienās programmas sākums 20:30, otrdienās, ceturtdienās un sestdienās sākums 21:30. Bērniem līdz 13 gadiem - ieeja bez maksas!

Ceļojums uz LANZAROTES salu
Pēc 40 minūšu lidojuma Jūs nokļūsiet unikālā vietā, kurā joprojām darbojas vulkāni – Lanzarotes salā. Pēc brokastīm miestiņā Yaiza Jūs apmeklēsiet Nacionālo parku Timanfaya, kurā redzēsiet darbojošos vulkānus un geizerus, iepazīsieties ar neatkārtojamu vīnogu audzēšanas veidu vulkāniskā augstnē. Pēc pusdienām jau pārbrauksiet uz salas ziemeļiem, kur nolaidīsieties alās un apskatīsiet dabas brīnumu baltos karbīšus "Jameos del Agua".

Izbrauciens ar pirātu burinieku “SHOGUN”
Ar šo burinieku Jūs varat veikt 5 st. izbraucienu pa okeānu, jebkurā Jums izdevīgā dienā izņemot sestdienas.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:

E-pasts: info@naos.lv

Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā